Program 2019

6. travanj - 16. travanj

Raspored 2019

Split

„Pavao, Kristov apostol” – igrani film

Redatelj: Andrew Hyatt Scenarij: Terence Berden i Andrew Hyatt Uloge: Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez; Trajanje: 108 min
Saznaj više...
6. travanj - 18:00,
subota,
Kinoteka Zlatna vrata

NAJBOLJE IZ RETROSPEKTIVE FILMSKOG PROGRAMA: „Čovjek za sva vremena” – igrani film

Redatelj: Fred Zinnemann, Scenarij: Robert Bolt Uloge: Paul Scofield, Robert Shaw, Vanessa Redgrave, Trajanje: 120 min.
Saznaj više...
7. travanj - 18:00,
nedjelja,
Kinoteka Zlatna vrata

„Gospa od Vrpolja” – dokumentarni film

Scenarist i urednik: Neno Kužina Redatelj: Davor Borić; Trajanje: 50 min.
Saznaj više...
8. travanj - 18:00,
ponedjeljak,
Kinoteka Zlatna vrata

„Skica za portret: Blaž Jurjev Trogiranin” – dokumentarni film

Redateljica i urednica: Ana Marija Habjan; Trajanje: 15 min.
Saznaj više...
8. travanj - 18:50,
ponedjeljak,
Kinoteka Zlatna vrata

„Zvono” – igrani film

Redatelj: Thomas Weber; Scenarij: Mark Miller, Thomas Weber Uloge: Ryan Scharoun, Ashley Nicole Anderson i Casey Bond; Trajanje: 97 min.
Saznaj više...
9. travanj - 18:00,
utorak,
Kinoteka Zlatna vrata

„Vuk u ovčjoj koži” – dokumentarni film

Redatelj: Stephen Payne; Scenarist: Richard Payne Uloge: Jim Morlino, Olivia Adams i Audrey Battista; Trajanje: 85 min.
Saznaj više...
10. travanj - 18:00,
srijeda,
Kinoteka Zlatna vrata

„40 dana…” – dokumentarni film

Scenarij i režija: Ante Čaljkušić Trajanje: 42 min.
Saznaj više...
11. travanj - 18:00,
četvrtak,
Kinoteka Zlatna vrata

„Ratna soba” – igrani film

Redatelj: Alex Kendrick Uloge: Priscilla C. Shirer, T.C. Stallings i Karen Abercrombie Trajanje: 120 min.
Saznaj više...
12. travanj - 18:00,
petak,
Kinoteka Zlatna vrata

FILMSKE PROJEKCIJE U TEATRINU GRADSKE KNJIŽNICE SOLIN: „Ups! Noa je otišao” – animirani film za djecu

Redatelji: Toby Genkel, Sean McCormack Uloge: Dermot Magennis, Callum Maloney, Tara Flynn Trajanje: 87 min.
Saznaj više...
13. travanj - 17:00,
subota,
Teatrin Gradske knjižnice Solin

„Različit kao ja” – igrani film

Redatelj: Michael Carney; Scenarij: Michael Carney, Alexander Foard i Ron Hall; Uloge: Greg Kinnear, Renée Zellweger, Djimon Hounsou; Trajanje: 119 min.
Saznaj više...
13. travanj - 18:00,
subota,
Kinoteka Zlatna vrata

FILMSKE PROJEKCIJE U TEATRINU GRADSKE KNJIŽNICE SOLIN: „Zvono” – igrani film za mlade

Redatelj: Thomas Weber Scenarij: Mark Miller, Thomas Weber Uloge: Ryan Scharoun, Ashley Nicole Anderson i Casey Bond; Trajanje: 97 min.
Saznaj više...
13. travanj - 19:30,
subota,
Teatrin Gradske knjižnice Solin

NAJBOLJE IZ RETROSPEKTIVE FILMSKOG PROGRAMA: „Andrej Rubljov” – igrani film

Redatelj: Andrej Tarkovski; Uloge: Anatolij Solonitsyn, Ivan Lapikov, Nikolaj Grinko; Trajanje: 176 min.
Saznaj više...
14. travanj - 18:00,
nedjelja,
Kinoteka Zlatna vrata

„Ups! Noa je otišao” – animirani film za djecu

Redatelji: Toby Genkel, Sean McCormack Uloge: D. Magennis, C. Maloney, T. Flynn; Trajanje: 87 min.
Saznaj više...
15. travanj - 18:00,
ponedjeljak,
Kinoteka Zlatna vrata

„Preporučena posveta” – igrano-dokumentarni film

Redatelj i scenarist: Goran Matić Uloge: Ivan Bebić i Ivo Veraja; Trajanje: 42 min.
Saznaj više...
16. travanj - 18:00,
utorak,
Kinoteka Zlatna vrata